Minnow - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Menu
eo: Menuo

en: All %s posts
eo: Ĉiuj %s-afiŝoj

en: Search Results for: %s
eo: Serĉrezultoj por: %s

en: 1 Comment
eo: 1 komento

en: % Comments
eo: % Komentoj

en: Leave a comment
eo: Komenti

en: Post navigation
eo: Navigado tra afiŝoj

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
eo: Pli novaj afiŝoj <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
eo: Navigado tra afiŝoj

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
eo: <span class="meta-nav">&larr;</span> Pli malnovaj afiŝoj

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
eo: %1$s je %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
eo: Via komento atendas kontroladon

en: Page %s
eo: Paĝo %s

en: %s <span class="says">says:</span>
eo: %s <span class="says">diras:</span>

en: Skip to content
eo: Iri rekte al enhavo

en: Social Links
eo: Sociaj ligiloj

en: Sidebar
eo: Flankpanelo

en: Primary Menu
eo: Ĉefa menuo

en: Theme: %1$s by %2$s.
eo: Etoso: %1$s de %2$s.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
eo: Legi plu %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Proudly powered by %s
eo: Fiere kreata de %s

en: Edit
eo: Redakti

en: Pages:
eo: Paĝoj:

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eo: Bedaŭrinde, nenio kongruis kun viaj serĉaj kriterioj. Bonvolu provi denove, uzante malsamajn vortojn.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eo: Ŝajnas, ke ni ne povas trovi tion. Eble serĉo helpos.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eo: Ĉu preta por publikigi vian unuan afiŝon? <a href="%1$s">Eku ĉi tie</a>.

en: Nothing Found
eo: Nenio estis trovita

en: Comments are closed.
eo: Komentado estas fermita.

en: Reply
eo: Respondi

en: &larr; Older Comments
eo: &larr; Pli malnovaj komentoj

en: Newer Comments &rarr;
eo: Pli novaj komentoj &rarr;

en: Comment navigation
eo: Navigado tra komentoj

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[0]: Unu penso pri &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[1]: %1$s pensoj pri &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
eo: Arkivoj

en: Statuses
eo: Statoj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Quotes
eo: Citaĵoj

en: Videos
eo: Videoj

en: Galleries
eo: Galerioj

en: Images
eo: Bildoj

en: Asides
eo: Mencioj

en: Year: %s
eo: Jaro: %s

en: Month: %s
eo: Monato: %s

en: Author: %s
eo: Aŭtoro: %s

en: Day: %s
eo: Tago: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eo: Ŝajne nenio estis trovita je ĉi tiu loko. Ĉu eble provi serĉon?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eo: Ne eblas trovi tiun paĝon.
