Minnow - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Menu
he: תפריט

en: All %s posts
he: כל הרשומות של %s

en: Search Results for: %s
he: תוצאות החיפוש: %s

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: % Comments
he: % תגובות

en: Leave a comment
he: השארת תגובה

en: Post navigation
he: ניווט ברשומות

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: רשומות חדשות יותר <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Posts navigation
he: ניווט בין הרשומות

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
he: <span class="meta-nav">&rarr;</span> רשומות ישנות יותר

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה ממתינה לאישור.

en: Page %s
he: עמוד %s

en: %s <span class="says">says:</span>
he: %s <span class="says">הגיב:</span>

en: Skip to content
he: דילוג לתוכן

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not * supported by Open Sans, translate this to 'off'. Do not translate * into your own language.
en: on
he: על

en: Social Links
he: קישורים חברתיים

en: Sidebar
he:  סרגל צדדי

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Theme: %1$s by %2$s.
he: ערכת עיצוב: %1$s של %2$s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: להמשיך לקרוא %s <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: http://wordpress.org/
he: http://he.wordpress.org/

en: Proudly powered by %s
he: פועל על %s

en: Edit
he: עריכה

en: Pages:
he: :עמודים

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he: מצוערים, אבל לא נמצאה התאמה. אפשר לנסות שוב עם מילות חיפוש שונות.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he: נראה כי לא ניתן למצוא את מה שחיפשת, אולי חיפוש יעזור.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he: מוכן לפרסם את הרשומה הראשונה שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Nothing Found
he: לא מצאתי כלום

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: Reply
he: להגיב

en: &larr; Older Comments
he: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: Newer Comments &rarr;
he: תגובות חדשות יותר &larr;

en: Comment navigation
he: ניווט בתגובות

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;
he[1]: %1$s מחשבות על &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Chats
he: צ'טים

en: Archives
he: ארכיון

en: Statuses
he: סטטוסים

en: Audios
he: קבצי אודיו

en: Links
he: קישורים

en: Quotes
he: ציטוטים

en: Videos
he: סרטונים

en: Galleries
he: גלריות

en: Images
he: תמונות

en: Asides
he: קצרצרים

en: Year: %s
he: שנה: %s

en: Month: %s
he: חודש: %s

en: Author: %s
he: מחבר: %s

en: Day: %s
he: יום: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
he: נראה שלא נמצא כלום במיקום הזה. אולי תנסו לחפש?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he: אופס. העמוד שביקשת אינו קיים.
