Minnow - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Menu
hu: Menü

en: All %s posts
hu: Minden %s bejegyzés

en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: % Comments
hu: % hozzászólás

en: Leave a comment
hu: Hozzászólás

en: Post navigation
hu: Bejegyzések navigációja

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb bejegyzés <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
hu: Bejegyzések navigációja

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Korábbi bejegyzés

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: Page %s
hu: %s oldal

en: %s <span class="says">says:</span>
hu: %s <span class="says">szerint:</span>

en: Skip to content
hu: Tovább a tartalomra

en: Social Links
hu: Közösségi oldal hivatkozások

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Theme: %1$s by %2$s.
hu: Sablon: %1$s Szerző: %2$s.

en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s!

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételeknek megfelelő eredményt. Másik kulcsszóval, kifejezéssel újra kellene kezdeni egy keresést.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem található az, amire gondoltunk. Talán, egy újabb keresés segíthet.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hu: Készen állunk az első bejegyzés közzétételére? <a href="%1$s">Kezdőlépések</a>.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lehetősége itt nem engedélyezett.

en: Reply
hu: Hozzászólás

en: &larr; Older Comments
hu: &larr; Korábbi hozzászólás

en: Newer Comments &rarr;
hu: Újabb hozzászólás &rarr;

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás navigáció

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hu[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez egy hozzászólás
hu[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez %1$ hozzászólás

en: Chats
hu: Beszélgetések

en: Archives
hu: Archívum

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Audios
hu: Audiók

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Quotes
hu: idézetek

en: Videos
hu: Videók

en: Galleries
hu: Galériák

en: Images
hu: Képek

en: Asides
hu: Széljegyzetek

en: Year: %s
hu: Év: %s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
hu: Y.

en: Month: %s
hu: Hónap: %s

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hu: Y. F

en: Author: %s
hu: Szerző: %s

en: Day: %s
hu: Nap: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hu: Úgy tűnik, ezen a helyen nincs értékelhető találat. Talán egy újabb keresés segíthet.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: Hoppá! A keresett oldal nem található.
