Minnow - en to sq translation catalogue (46 entries)

en: All %s posts
sq: Krejt postimet %s

en: Search Results for: %s
sq: Përfundime Kërkimi për: %s

en: 1 Comment
sq: 1 Koment

en: % Comments
sq: % Koment

en: Leave a comment
sq: Lini një koment

en: Post navigation
sq: Lëvizje te postimet

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sq: Postime më të reja <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
sq: Lëvizje te postimet

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sq: <span class="meta-nav">&larr;</span> Postime më të vjetra

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sq: %1$s te %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
sq: Komenti juaj po pret moderimin.

en: Page %s
sq: Faqe %s

en: %s <span class="says">says:</span>
sq: %s <span class="says">thotë:</span>

en: Skip to content
sq: Hidhu te lënda

en: Social Links
sq: Lidhje Shoqërore

en: Sidebar
sq: Anështyllë

en: Primary Menu
sq: Menuja Parësore

en: Theme: %1$s by %2$s.
sq: Temë: %1$s nga %2$s.

en: Proudly powered by %s
sq: Bazohet me krenari në %s

en: Edit
sq: Përpunoni

en: Pages:
sq: Faqe:

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sq: Na ndjeni, por nuk u përputh gjë me kriterin tuaj të kërkimit. Ju lutemi, riprovoni me ndonjë fjalëkyç tjetër.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sq: Duket se nuk qemë në gjendje të gjenim ç&#8217;po kërkonit. Ndoshta mund t&#8217;ju ndihë kërkimi.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sq: Gati për botimin e postimit tuaj të parë? <a href="%1$s">Fillojani këtu</a>.

en: Nothing Found
sq: Nuk u Gjet Gjë

en: Comments are closed.
sq: Komentet janë mbyllur.

en: Reply
sq: Përgjigje

en: &larr; Older Comments
sq: &larr; Komentet Më të Vjetra

en: Newer Comments &rarr;
sq: Komentet Më të Reja &rarr;

en: Comment navigation
sq: Lëvizje te komentet

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sq[0]: Një mendim mbi &ldquo;%2$s&rdquo;
sq[1]: %1$s mendime mbi &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Chats
sq: Fjalosje

en: Archives
sq: Arkiva

en: Statuses
sq: Gjendje

en: Links
sq: Lidhje

en: Quotes
sq: Citime

en: Videos
sq: Video

en: Galleries
sq: Galeri

en: Images
sq: Figura

en: Asides
sq: Anësore

en: Year: %s
sq: Vit: %s

en: Month: %s
sq: Muaj: %s

en: Author: %s
sq: Autor: %s

en: Day: %s
sq: Ditë: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sq: Duket se nuk u gjet gjë në këtë vend. Të provohet një kërkim ndoshta?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sq: Hmm! Ajo faqe nuk gjendet dot.
