Minnow - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Menu
sv: Meny

en: All %s posts
sv: Alla %s inlägg

en: Search Results for: %s
sv: Sökresultat för: %s

en: 1 Comment
sv: 1 kommentar

en: % Comments
sv: % kommentarer

en: Leave a comment
sv: Lämna en kommentar

en: Post navigation
sv: Inläggsnavigering

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sv: Nyare inlägg <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Posts navigation
sv: Inläggsnavigering

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sv: <span class="meta-nav">&larr;</span> Äldre inlägg

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sv: %1$s kl. %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
sv: Din kommentar inväntar granskning.

en: Page %s
sv: Sida %s

en: %s <span class="says">says:</span>
sv: %s <span class="says">skriver:</span>

en: Skip to content
sv: Hoppa till innehåll

en: Social Links
sv: Sociala medielänkar

en: Sidebar
sv: Sidopanel

en: Primary Menu
sv: Primär meny

en: Theme: %1$s by %2$s.
sv: Tema: %1$s av %2$s.

en: Proudly powered by %s
sv: Drivs med %s

en: Edit
sv: Redigera

en: Pages:
sv: Sidor:

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sv: Tyvärr matchade inget din sökning. Prova igen med något eller några andra nyckelord.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sv: Det verkar inte som om vi kan hitta det du letar efter. Kanske kan en sökning hjälpa.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sv: Är du redo att posta ditt första inlägg? <a href="%1$s">Starta här</a>.

en: Nothing Found
sv: Inget funnet

en: Comments are closed.
sv: Kommentarer inaktiverade.

en: Reply
sv: Svara

en: &larr; Older Comments
sv: &larr; Äldre kommentarer

en: Newer Comments &rarr;
sv: Nyare kommentarer &rarr;

en: Comment navigation
sv: Kommentarsnavigering

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sv[0]: En reaktion på &rdquo;%2$s&rdquo;
sv[1]: %1$s reaktioner på &rdquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
sv: Arkiv

en: Statuses
sv: Statusar

en: Links
sv: Länkar

en: Quotes
sv: citat

en: Galleries
sv: Gallerier

en: Images
sv: Bilder

en: Asides
sv: Noteringar

en: Year: %s
sv: År: %s

en: Month: %s
sv: Månad: %s

en: Author: %s
sv: Författare: %s

en: Day: %s
sv: Dag: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sv: Det verkar som inget kunde hittas för denna plats. Vill du kanske försöka med en sökning?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sv: Hoppsan, sidan kunde inte hittas.
