Sundance - en to fa translation catalogue (80 entries)

en: Full Width page
fa: صفحهٔ تمام‌پهن

en: Flickr
fa: فـلیکر

en: Google+
fa: گوگل+

en: Google Plus
fa: گوگل پلاس

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Twitter
fa: توئیتر

en: RSS Feed
fa: خوراک آراِس‌اِس

en: RSS
fa: آراِس‌اِس

en: Search &hellip;
fa: جست‌وجو &hellip;

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: متأسفیم، موردی مطابق با جستجوی شما پیدا نشد. لطفا برای جستجو از کلیدواژه‌های دیگری استفاده کنید.

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جست‌وجو برای: %s

en: Page %s
fa: صفحهٔ %s

en: %s Theme Options
fa: %s گزینه‌های پوسته

en: Enter your Facebook URL
fa: نشانی وب فیس‌بوک خود را وارد نمایید

en: Enter your Google+ URL
fa: نشانی وب گوگل+ خود را وارد نمایید

en: Enter your Flickr URL
fa: نشانی وب فلیکرتان را وارد نمایید

en: Show RSS Link in the Sidebar
fa: نمایش پیوند آراس‌اس در نوار کناری

en: Enter your Twitter URL
fa: نشانی وب توییترتان را وارد نمایید

en: Flickr Link
fa: پیوند فلیکر

en: Theme Options
fa: گزینه‌های پوسته

en: Facebook Link
fa: پیوند فیسبوک

en: Google Plus Link
fa: پیوند گوگل پلاس

en: Twitter Link
fa: پیوند توییتر

en: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark">Featured</a><span class="byline"> by <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%3$s" title="%4$s" rel="author">%5$s</a></span></span>
fa: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark">برجسته‌شده</a><span class="byline"> بدست <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%3$s" title="%4$s" rel="author">%5$s</a></span></span>

en: RSS Link
fa: پیوند آراِس‌اِس

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما چشم به راه بررسی است.

en: %s <span class="says">says:</span>
fa: %s <span class="says">می‌گوید:</span>

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: نوشته‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
fa: <span class="meta-nav">&larr;</span> نوشته‌های پیشین

en: Post navigation
fa: ناوبری نوشته

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
fa: دیدگاه‌ها و دنبالكها هردو درحال حاضر بسته هستند.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
fa: دنباله‌ها بسته شده‌اند، اما شما می‌توانید <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment"> دیدگاهی بیان کنید</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند، اما شما می‌توانید یک دنباله بگذارید: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback"> آدرس اینترنتی دنباله </a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
fa: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">دیدگاهی بفرستید</a> یا یک دنبالک بگذارید: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">آدرس دنبالک</a>.

en: Next &rarr;
fa: بعدی &rarr;

en: &larr; Previous
fa: &larr; پیشین

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
fa: منتشرشده <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> در <a href="%3$s" title="پیوند به تصویر تمام‌اندازه">%4$s &times; %5$s</a> در <a href="%6$s" title="بازگشت به %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: Menu
fa: گزینگان

en: Sidebar
fa: ستون کناری

en: Primary Menu
fa: گزینگان اصلی

en: Theme: %1$s by %2$s.
fa: پوسته: %1$s کاری از %2$s.

en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار، نیرو گرفته از %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
fa: بستر نشر شخصی معنایی

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: 1 Comment
fa: ۱ دیدگاه

en: Leave a comment
fa: بیان دیدگاه

en: Tagged %1$s
fa: برچسب‌خورده با %1$s

en: Posted in %1$s
fa: فرستاده‌شده در %1$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: به خواندن ادامه دهید <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این ورودی در %1$s فرستاده شده است. <a href="%3$s" title="پایاپیوند به %4$s" rel="bookmark">پایاپیوند</a> به آن را نشانه‌گذاری کنید.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این ورودی در %1$s فرستاده شده و با %2$s برچسب خورده. <a href="%3$s" title="پایاپیوند به %4$s" rel="bookmark">پایاپیوند</a> را نشانه‌گذاری کنید.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: <a href="%3$s" title="پایاپیوند به %4$s" rel="bookmark">پایاپیوند</a> را نشانه‌گذاری کنید.

en: This entry was tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این نوشته با %2$s برچسب‌گذاری شده است. این نوشته را <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">نشانه‌گذاری</a> کنید.

en: ,
fa: ،

en: View all posts by %s
fa: مشاهدهٔ همهٔ نوشته‌ها بر اساس %s

en: Edit
fa: ویرایش

en: Pages:
fa: صفحه‌ها:

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &rarr;

en: &larr; Older Comments
fa: &larr; دیدگاه‌های پیشین

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: یک دیدگاه برای &rdquo;%2$s&ldquo;

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa: این نوشته با گذرواژه پاسداری شده است. برای مشاهدهٔ دیدگاه‌ها گذرواژه را وارد کنید.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: به نظر می‌آید ما نمی‌توانیم آنچه به دنبالش هستید بیابیم. احتمالا جست‌وجو می‌تواند کمک کند.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Archives
fa: بایگانی

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالانه :%s

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهانه: %s

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه: %s

en: Author Archives: %s
fa: بایگانی نویسنده: %s

en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب‌ها: %s

en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته‌ها: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
fa: بد نیست نگاهی به بایگانی ماهانه بیندازید. %1$s

en: Most Used Categories
fa: پراستفاده‌ترین دسته‌ها

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
fa: به نظر می‌رسد چیزی در این مکان نیست. شاید بخواهید یکی از پیوندهای زیر یا جست‌وجو را آزمایش کنید.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa: اوه! امکان یافتن صفحه نیست.
