Sundance - en to he translation catalogue (79 entries)

en: Full Width page
he: עמוד רוחב מלא

en: Flickr
he: פליקר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: RSS Feed
he: פיד RSS

en: Search &hellip;
he: חיפוש &hellip;

en: Search
he: חיפוש

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he: מצוערים, אבל לא נמצאה התאמה. אפשר לנסות שוב עם מילות חיפוש שונות.

en: Search Results for: %s
he: תוצאות החיפוש: %s

en: Page %s
he: עמוד %s

en: %s Theme Options
he: אפשרויות ערכת העיצוב %s

en: Enter your Facebook URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ב-Facebook

en: Enter your Google+ URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך ל-Google+

en: Enter your Flickr URL
he: הזן כתובת URL ל-Flickr

en: Show RSS Link in the Sidebar
he: הצג קישור RSS בסרגל הצידי

en: Enter your Twitter URL
he: הזן את כתובת ה-URL שלך עבור Twitter

en: Flickr Link
he: קישור Flickr

en: Theme Options
he: אפשרויות

en: Facebook Link
he: קישור Facebook

en: Google Plus Link
he: קישור ל-Google Plus

en: Twitter Link
he: קישור Twitter

en: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark">Featured</a><span class="byline"> by <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%3$s" title="%4$s" rel="author">%5$s</a></span></span>
he: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark">מומלץ</a><span class="byline"> על ידי <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%3$s" title="%4$s" rel="author">%5$s</a></span></span>

en: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="byline"> by <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
he: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="byline"> מאת <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: RSS Link
he: קישור RSS

en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה ממתינה לאישור.

en: %s <span class="says">says:</span>
he: %s <span class="says">הגיב:</span>

en: Pingback:
he: פינגבק:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: רשומות חדשות יותר <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
he: <span class="meta-nav">&rarr;</span> רשומות ישנות יותר

[ctx: Next post link]
en: &rarr;
he: &larr;

[ctx: Previous post link]
en: &larr;
he: &rarr;

en: Post navigation
he: ניווט ברשומות

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
he: סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
he: סגור להשארת עקבות, אבל ניתן <a class/"comment-link" href="#respond" title="פרסם תגובה">לפרסם תגובה</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
he: סגור לתגובות, אבל ניתן להשאיר עקבות: <a class="trackback-link" href="%s" title="נתיב להשארת עקבות לרשומה שלך" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
he: <a class="comment-link" href="#respond" title="פרסם תגובה">פרסם תגובה</a> או השאר עקבות: <a class="trackback-link" href="%s" title="נתיב להשארת עקבות לרשומה שלך" rel="trackback">טראקבק</a>.

en: Next &rarr;
he: התמונה הבאה &larr;

en: &larr; Previous
he: &rarr; התמונה הקודמת

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
he: פורסם <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> בגודל <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> בגלריה <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: Skip to content
he: דילוג לתוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Sidebar
he:  סרגל צדדי

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Theme: %1$s by %2$s.
he: ערכת עיצוב: %1$s של %2$s

en: Proudly powered by %s
he: פועל על %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
he: פלטפורמה סמנטית לפרסום תוכן

en: % Comments
he: % תגובות

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: Leave a comment
he: השארת תגובה

en: Tagged %1$s
he: %1$s תוייג

en: Posted in %1$s
he: פורסם ב-%1$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: רשומה זו פורסמה בקטגוריה %1$s. אפשר להגיע ישירות לרשומה זו <a href="%3$s" title="קישור ישיר לרשומה %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: רשומה זו פורסמה בקטגוריה %1$s, עם התגים %2$s. אפשר להגיע ישירות לרשומה זו <a href="%3$s" title="קישור ישיר לרשומה %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: <a href="%3$s" title="קישור קבוע לרשומה  %4$s" rel="bookmark">קישור קבוע</a>.

en: This entry was tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he: רשומה זו מתויגת תחת %2$s. <a href="%3$s" title="קישור קבוע ל-%4$s" rel="bookmark">קישור קבוע</a>.

en: View all posts by %s
he: הצגת הרשומות של %s

en: Edit
he: עריכה

en: Pages:
he: :עמודים

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: Newer Comments &rarr;
he: תגובות חדשות יותר &larr;

en: &larr; Older Comments
he: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;
he[1]: %1$s מחשבות על &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
he: ניווט בתגובות

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he: זוהי רשומה מוגנת - נדרשת סיסמה כדי לקרוא את התגובות.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he: נראה כי לא ניתן למצוא את מה שחיפשת, אולי חיפוש יעזור.

en: Nothing Found
he: לא מצאתי כלום

en: Archives
he: ארכיון

en: Yearly Archives: %s
he: ארכיון שנתי: %s

en: Monthly Archives: %s
he: ארכיון חודשי: %s

en: Daily Archives: %s
he: ארכיון יומי: %s

en: Author Archives: %s
he: ארכיון רשומות מאת: %s&rlm;

en: Tag Archives: %s
he: תגית: %s

en: Category Archives: %s
he: קטגוריה: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
he: כדאי לחפש בארכיון החודשי. %1$s

en: Most Used Categories
he: קטגוריות בולטות

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
he: לא הצלחנו למצוא שום דבר בכתובת זו. כדאי לנסות את הקישורים הבאים, או את החיפוש.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he: אופס. העמוד שביקשת אינו קיים.
