Sundance - en to hu translation catalogue (67 entries)

en: Google Plus
hu: Google plusz

en: RSS Feed
hu: RSS  csatorna

en: Search &hellip;
hu: Keresés &hellip;

en: Search
hu: Keresés

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételeknek megfelelő eredményt. Másik kulcsszóval, kifejezéssel újra kellene kezdeni egy keresést.

en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye

en: Page %s
hu: %s oldal

en: %s Theme Options
hu: %s sablon beállításai

en: Enter your Google+ URL
hu: Meg kell adni a Google plus URL-t

en: Enter your Flickr URL
hu: Meg kell adni a Flicker URL-t

en: Theme Options
hu: Sablon beállítások

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Google Plus Link
hu: Google plus link

en: Twitter Link
hu: Twitter link

en: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark">Featured</a><span class="byline"> by <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%3$s" title="%4$s" rel="author">%5$s</a></span></span>
hu: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark">Featured</a><span class="byline"> Szerző: <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%3$s" title="%4$s" rel="author">%5$s</a></span></span>

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: %s <span class="says">says:</span>
hu: %s <span class="says">szerint:</span>

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb bejegyzés <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Korábbi bejegyzés

en: Post navigation
hu: Bejegyzések navigációja

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
hu: A hozzászólások és visszakövetések lehetősége jelenleg itt kikapcsolva.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
hu: A visszakövetés fogadása kikapcsolva, de a bejegyzéshez itt<a class="comment-link" href="#respond" title="Hozzászólás">hozzászólhat</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
hu: A hozzászólások lehetősége jelenleg nem engedélyezett, de visszakövetésre van lehetőség: <a class="trackback-link" href="%s" title="A bejegyzés visszakövetési URL címe" rel="trackback">Visszakövetés URL</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
hu: <a class="comment-link" href="#respond" title="Hozzászólás">Hozzászólás</a> vagy Visszajelzés: <a class="trackback-link" href="%s" title="Visszajelzés küldése saját bejegyzésből" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: Next &rarr;
hu: Következő &rarr;

en: &larr; Previous
hu: &larr; Előző

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
hu: Dátum: <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> - <a href="%3$s" title="Hivatkozás a kép teljes méretéhez">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Vissza: %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: Skip to content
hu: Tovább a tartalomra

en: Menu
hu: Menü

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Theme: %1$s by %2$s.
hu: Sablon: %1$s Szerző: %2$s.

en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s!

en: A Semantic Personal Publishing Platform
hu: Személyes Publikációs Platform

en: % Comments
hu: % hozzászólás

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: Leave a comment
hu: Hozzászólás

en: Tagged %1$s
hu: Címkék: %1$s

en: Posted in %1$s
hu: Kategória: %1$s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Bővebben... <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s | <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark"> Közvetlen link</a> a könyvjelzőhöz.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s<br />Címke: %2$s <br /><a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">Közvetlen link</a> a könyvjelzőhöz.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">közvetlen link</a>a könyvjelzőbe.

en: This entry was tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Címkék: %2$s. <a href="%3$s" title="Közvetlen hivatkozás: %4$s" rel="bookmark">Közvetlen hivatkozás</a>.

en: View all posts by %s
hu: %s bejegyzései

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva.

en: Newer Comments &rarr;
hu: Újabb hozzászólás &rarr;

en: &larr; Older Comments
hu: &larr; Korábbi hozzászólás

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás navigáció

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hu: A bejegyzést jelszó védi. Meg kell adni a jelszót a hozzászólások megtekintéséhez.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem található az, amire gondoltunk. Talán, egy újabb keresés segíthet.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

en: Archives
hu: Archívumok

en: Yearly Archives: %s
hu: %s. év bejegyzései

en: Monthly Archives: %s
hu: %s havi bejegyzések

en: Daily Archives: %s
hu: %s napi bejegyzések

en: Author Archives: %s
hu: %s bejegyzései

en: Tag Archives: %s
hu: %s címkéhez tartozó bejegyzések

en: Category Archives: %s
hu: %s kategória bejegyzései

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
hu: Próbáljunk betekinteni a hónap bejegyzéseibe: %1$s

en: Most Used Categories
hu: Leggyakoribb kategóriák

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
hu: A keresett oldal vagy bejegyzés nem található. Próbálkozzunk meg az alábbi hivatkozásokkal vagy esetleg egy kereséssel.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: Hoppá! A keresett oldal nem található.
