Sundance - en to az translation catalogue (71 entries)

en: RSS Feed
az: RSS Qidalandırıcısı

en: Search &hellip;
az: Axtar &hellip;

en: Search
az: Axtar

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
az: Bağışlayın, axtarış kriteriyalarınıza uyğun heç bir şey tapılmadı. Bəzi fərqli açar kəlmələrdən istifadə edərək təkrar yoxlayın.

en: Search Results for: %s
az:  %s üçün Axtarışın Nəticələri:

en: Page %s
az: Səhifə %s

en: %s Theme Options
az: %s Mövzu parametrləri

en: Enter your Facebook URL
az: Facebook bağlantınızı(URL) daxil edin

en: Enter your Google+ URL
az: Google+ bağlantınızı daxil edin

en: Enter your Flickr URL
az: Flickr bağlantınızı daxil edin

en: Show RSS Link in the Sidebar
az: RSS Bağlantılarını Yan menyu çubuğunda göstər

en: Enter your Twitter URL
az: Twitter URL-i daxil edin

en: Flickr Link
az: Flickr bağlantısı

en: Theme Options
az: Mövzu parametrləri

en: Facebook Link
az: Facebook bağlantısı

en: Google Plus Link
az: Google Plus bağlantısı

en: Twitter Link
az: Twitter bağlantısı

en: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="byline"> by <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
az: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="byline"> Müəllif <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: RSS Link
az: RSS Bağlantısı

en: %1$s at %2$s
az: %1$s tarixində, saat %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
az: Şərhiniz yoxlama gözləyir.

en: %s <span class="says">says:</span>
az: %s <span class="says">dedi ki:</span>

en: Pingback:
az: Geri bildiriş:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Yeni yazılar <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
az: <span class="meta-nav">&larr;</span> Əski yazılar

en: Post navigation
az: Yazı naviqasiyaları

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
az: Şərhlər və geri izləmələr indilik bağlıdır.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
az: Geri izləmələr bağlıdır, amma <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">bir şərh</a> yaza bilərsiniz.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
az: Şərhlər bağlıdır, amma geri izləmə qoya bilərsiniz: <a class="trackback-link" href="%s" title="Yazınızdan Geri İzləmə Bağlantısı" rel="trackback">Geri İzləmə Bağlantısı</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
az: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Bir şərh yazın</a> və ya bir geri izləmə qoyun: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Geri İzləmə Ünvanı</a>.

en: Next &rarr;
az: Sonrakı &rarr;

en: &larr; Previous
az: &larr; Öncəki

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
az: <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> tarixində <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> üzərində <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a> içində dərc edildi.

en: Skip to content
az: Mühtəviyyata keç

en: Menu
az: Menyu

en: Sidebar
az: Yan menyu

en: Primary Menu
az: Əsas menyu

en: Theme: %1$s by %2$s.
az: Mövzu: %1$s tərəfindən %2$s.

en: Proudly powered by %s
az: %s qürurla təqdim edər

en: A Semantic Personal Publishing Platform
az: Müasir Fərdi Yayın Platforması

en: % Comments
az: % Şərh

en: 1 Comment
az: 1 Şərh

en: Leave a comment
az: Bir şərh yazın

en: Tagged %1$s
az: %1$s Etiketləndi

en: Posted in %1$s
az: %1$s içində dərc edildi

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Oxumağa davam et <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: Bu yazı %1$s içində dərc edildi. <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">Daimi bağlantını</a> seçilmişlərinizə əlavə edin.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: Bu yazı %1$s içində dərc edildi və %2$s olaraq etiketləndi. <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">Daimi bağlantını</a> seçilmişlərinizə əlavə edin.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: <a href="%3$s" title=" %4$s üçün daimi bağlantı" rel="bookmark">daimi bağlantını</a> seçilmişlərinizə əlavə edin.

en: This entry was tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: Bu yazı %2$s ilə etiketləndi. <a href="%3$s" title="%4$s üçün daimi bağlantı" rel="bookmark">Daimi bağlantını</a> seçilmişlərə əlavə edin.

en: View all posts by %s
az: %s tərəfindən yazılmış bütün yazılara bax

en: Edit
az: Redaktə et

en: Pages:
az: Səhifələr:

en: Comments are closed.
az: Şərh üçün bağlıdır.

en: Newer Comments &rarr;
az: Yeni şərhlər &rarr;

en: &larr; Older Comments
az: &larr; Əski şərhlər

en: Comment navigation
az: Şərh naviqasiyası

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
az: Bu yazı parolla qorunur. Şərhləri görmək üçün parolunuzu daxil edin.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
az: Axtardığınız səhifə tapılmadı. Bəlkə axtarış qutusu axtardığınızı tapmaqda sizə kömək edər.

en: Nothing Found
az: Tapılmadı

en: Archives
az: Arxivlər

en: Yearly Archives: %s
az: İllik Arxivlər: %s

en: Monthly Archives: %s
az: Aylıq Arxivlər: %s

en: Daily Archives: %s
az: Günlük Arxivlər: %s

en: Author Archives: %s
az: Müəllifin arxivləri: %s

en: Tag Archives: %s
az: %s Etiket Arxivləri:

en: Category Archives: %s
az: Kateqoriya Arxivləri: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
az: Aylıq arxivlərə baxmağı yoxlayın. %1$s

en: Most Used Categories
az: Ən sıx istifadə edilən kateqoriyalar

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
az: Burada heç bir şeyin tapılmadığı görünür. Bəlkə aşağıdakı bağlantılardan birini yoxlayasan və ya bir axtarış edəsən?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
az: Bağışlayın! Bu səhifə tapılmır.
