Sundance - en to el translation catalogue (69 entries)

en: RSS Feed
el: Ροὴ RSS

en: Search &hellip;
el: Ψάξτε &hellip;

en: Search
el: Ἀναζήτηση

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
el: Λυπούμεθα, ἀλλὰ τίποτε δὲν ταιριάζει μὲ τὶς λέξεις ἀναζήτησης. Παρακαλοῦμε ξαναδοκιμάστε μὲ διαφορετικὲς λέξεις-κλειδιά.

en: Search Results for: %s
el: Ἀναζήτηση ἀποτελεσμάτων γιά: %s

en: Page %s
el: Σελίδα %s

en: %s Theme Options
el: Ρυθμίσεις θέματος %s

en: Enter your Facebook URL
el: Πληκτρολογῆστε τὴν URL σας στὸ Facebook

en: Enter your Flickr URL
el: Εἰσαγάγετε τὴν URL σας στὸ Flickr

en: Show RSS Link in the Sidebar
el: Ἐμφανίστε στὴν πλαϊνὴ στήλη σύνδεσμο ροῆς RSS

en: Enter your Twitter URL
el: Δῶστε τὴν URL σας στὸ Twitter

en: Flickr Link
el: Σύνδεσμος πρὸς Flickr

en: Theme Options
el: Ἐπιλογές θέματος ἐμφάνισης

en: Facebook Link
el: Σύνδεση μὲ τὸ Facebook

en: Google Plus Link
el: Σύνδεσμος Google Plus

en: Twitter Link
el: Σύνδεση μὲ Twitter

en: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="byline"> by <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
el: <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="byline"> ἀπὸ τὸν/τὴν <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: RSS Link
el: Σύνδεσμος RSS

en: %1$s at %2$s
el: %1$s,  %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
el: Τὸ σχόλιό σας περιμένει ἔλεγχο γιὰ ἐνδεχόμενες ἀκρότητες.

en: %s <span class="says">says:</span>
el: Ὁ/ἡ %s <span class="says">γράφει:</span>

en: Pingback:
el: Αὐτόματη εἰδοποίηση σύνδεσης:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
el: Νεώτερα ἄρθρα <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
el: <span class="meta-nav">&larr;</span> Παλαιότερα ἄρθρα

en: Post navigation
el: Περιήγηση ἄρθρων

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
el: Σχόλια καὶ εἰδοποιήσεις συνδέσεων εἶναι ἐπὶ τοῦ παρόντος κλειστά.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
el: Οἱ εἰδοποιήσεις συνδέσεως ἔχουν κλείσει, ἀλλὰ μπορεῖτε νὰ <a class="comment-link" href="#respond" title="Ἀναρτῆστε σχόλιο">ἀναρτήσετε σχόλιο</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
el: Τὰ σχόλια ἔχουν κλείσει ἀλλὰ μπορεῖτε νὰ ἀφήσετε μιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης: <a class="trackback-link" href="%s" title="URL γιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης πρὸς τὸ σχόλιό σας" rel="trackback">URL γιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης</a>.

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
el: <a class="comment-link" href="#respond" title="Σχολιάστε">Σχολιάστε</a> ἢ ἀφῆστε εἰδοποίηση σύνδεσης: <a class="trackback-link" href="%s" title="Ἡ URL γιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης πρὸς τὸ ἄρθρο σας" rel="trackback">URL γιὰ εἰδοποίηση σύνδεσης</a>.

en: Next &rarr;
el: Ἑπόμενο &rarr;

en: &larr; Previous
el: &larr; Προηγούμενα

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
el: Δημοσιεύθηκε στὶς <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> σὲ διαστάσεις <a href="%3$s" title="Πρὸς εἰκόνα στὸ κανονικά της μέγεθος">%4$s &times; %5$s</a>, <a href="%6$s" title="Ἐπιστροφὴ στὸ %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: Skip to content
el: Πηγαίνετε στὸ περιεχόμενο τοῦ ἱστολογίου

en: Menu
el: Μενού

en: Sidebar
el: Πλαϊνὴ στήλη

en: Primary Menu
el: Πρωτεῦον μενού

en: Theme: %1$s by %2$s.
el: Θέμα: %1$s ἀπὸ τὸν/τὴν %2$s.

en: Proudly powered by %s
el: Λειτουργεῖ μὲ τὴν βοήθεια τοῦ %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
el: Μιὰ πλατφόρμα σημασιολογικῶν προσωπικῶν ἐκδόσεων

en: % Comments
el: % Σχόλια

en: Leave a comment
el: Σχολιάστε

en: Tagged %1$s
el: Σημειώθηκε ὡς %1$s

en: Posted in %1$s
el: Ἀναρτήθηκε στὸ '%1$s'

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
el: Συνέχεια <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
el: Καταχωρίσθηκε στὴν κατηγορία %1$s. Φυλάξτε τὸν <a href="%3$s" title="Μόνιμος σύνδεσμος πρὸς τὸ '%4$s'" rel="bookmark">μόνιμο σύνδεσμο</a> στὰ ἀγαπημένα σας.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
el: Καταχωρίσθηκε στὴν κατηγορία %1$s καὶ σημειώθηκε ὡς %2$s. Φυλάξτε τὸν <a href="%3$s" title="Μόνιμος σύνδεσμος πρὸς τὸ '%4$s'" rel="bookmark">μόνιμο σύνδεσμο</a> στὰ ἀγαπημένα σας.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
el: Φυλάξτε τὸν <a href="%3$s" title="Μόνιμος σύνδεσμος πρὸς τὸ %4$s" rel="bookmark">μόνιμο σύνδεσμο</a> στὰ ἀγαπημένα σας.

en: This entry was tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
el: Αὐτὴ ἡ καταχώριση σημειώθηκε ὡς %2$s. Ἀποθηκεῦστε <a href="%3$s" title="Μόνιμος σύνδεσμος πρὸς %4$s" rel="bookmark">τὸν μόνιμο σύνδεσμο</a> στὰ ἀγαπημένα σας.

en: View all posts by %s
el: Δεῖτε ὅλες τὶς καταχωρίσεις τοῦ/τῆς %s

en: Edit
el: Ἐπεξεργασία

en: Pages:
el: Σελίδες:

en: Comments are closed.
el: Ἡ ὑποβολὴ σχολίων ἔχει κλείσει.

en: Newer Comments &rarr;
el: Νεότερα σχόλια &rarr;

en: &larr; Older Comments
el: &larr; Παλαιότερα σχόλια

en: Comment navigation
el: Πλοήγηση στὰ σχόλια

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
el: Αὐτὸ τὸ ἄρθρο προστατεύεται μὲ συνθηματικὸ κωδικό. Εἰσάγετέ τον γιὰ νὰ δεῖτε τυχὸν σχόλια.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
el: Μᾶλλον δὲν μποροῦμε νὰ βροῦμε αὐτὸ ποὺ ψάχνετε. Ἴσως βοηθήσει μιὰ ἀναζήτηση.

en: Nothing Found
el: Οὑδὲν εὑρέθη!

en: Archives
el: Ἀρχεῖα

en: Yearly Archives: %s
el: Ἐτήσια Ἀρχεῖα: %s

en: Monthly Archives: %s
el: Μηνιαία Ἀρχεῖα: %s

en: Daily Archives: %s
el: Ἡμερήσια ἀρχεῖα: %s

en: Author Archives: %s
el: Ἀρχεῖα συγγραφέως: %s

en: Tag Archives: %s
el: Ἀρχεῖα ἐτικέττας: %s

en: Category Archives: %s
el: Ἀρχεῖα κατηγορίας: %s

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
el: Προσπαθῆστε νὰ ψάξετε στὰ μηνιαῖα ἀρχεῖα. %1$s

en: Most Used Categories
el: Οἱ πιὸ χρησιμοποιημένες κατηγορίες

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
el: Στὴν τοποθεσία αὐτὴν δὲν βρέθηκε τίποτε. Ἂν θέλετε δοκιμάστε κάποιον ἀπὸ τοὺς κατωτέρω συνδέσμους ἢ μιὰν ἀναζήτηση.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
el: Ἡ σελίδα αὐτὴ δὲν βρέθηκε.
